MASTERIMINDY

Co to jest MASTERMIND?

Mastermind to specjalna grupa wsparcia, która pomaga rozwijać biznes oraz sprawniej i skuteczniej realizować postawione sobie cele.
Grupa spotyka się regularnie, aby poprzez rozmowę i burze mózgów wspierać się w rozwoju i realizacji celów, oferować sobie wzajemną pomoc i feedback. Spotkania mogą odbywać się online lub stacjonarnie, mają na ogół ustalony przebieg i czas trwania, a ich cel jest jasno określony.

Swój pierwszy mastermind stworzyłam we wrześniu 2019 roku. Zaprosiłam do niego piątkę przedsiębiorców z Płocka. Wspólnie pracowaliśmy nad rozwojem naszych firm i było to owocne kilka miesięcy. Nasze biznesy rozwinęły się, bo mogliśmy (i nadal możemy) korzystać ze swojego wsparcia oraz wzajemnej motywacji do działania.

Do tej pory mam za sobą udział w kilku mastermindach oraz bycie mentorem kilku grup. Uważam, że jest to paliwo rakietowe dla każdego biznesu!

Jeśli zależy Ci na rozwoju Twojego biznesu, nie ma sensu zdawać się na przypadek – nie chcesz przecież otaczać się ludźmi, którzy wyssą z Ciebie energię. Wybieraj świadomie!

Więcej informacji i zgłoszenia do mastermindu pod nr tel. 575 260 310